ERJ-P03F60R4V
MFR.Part #
ERJ-P03F60R4V
JLCPCB Part #
C4110836
Description
-55℃~+155℃ 200mW 60.4Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS