ERJP03F6042V
MFR.Part #
ERJP03F6042V
JLCPCB Part #
C77378
Description
-55℃~+155℃ 200mW 60.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS