ERJP03F5901V
MFR.Part #
ERJP03F5901V
JLCPCB Part #
C2123242
Description
-55℃~+155℃ 200mW 5.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS