ERJP03F5493V
MFR.Part #
ERJP03F5493V
JLCPCB Part #
C2123104
Description
-55℃~+155℃ 200V 200mW 549kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS