ERJP03F5491V
MFR.Part #
ERJP03F5491V
JLCPCB Part #
C2123122
Description
-55℃~+155℃ 200V 200mW 5.49kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS