ERJP03F5100V
MFR.Part #
ERJP03F5100V
JLCPCB Part #
C543235
Description
-55℃~+155℃ 200mW 510Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS