ERJP03F4871V
MFR.Part #
ERJP03F4871V
JLCPCB Part #
C2122895
Description
-55℃~+155℃ 200mW 4.87kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS