ERJ-P03F4751V
MFR.Part #
ERJ-P03F4751V
JLCPCB Part #
C4014766
Description
-55℃~+155℃ 200mW 4.75kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS