ERJP03F46R4V
MFR.Part #
ERJP03F46R4V
JLCPCB Part #
C2122886
Description
-55℃~+155℃ 200mW 46.4Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS