ERJ-P03F4531V
MFR.Part #
ERJ-P03F4531V
JLCPCB Part #
C3997758
Description
-55℃~+155℃ 200mW 4.53kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS