ERJ-P03F43R2V
MFR.Part #
ERJ-P03F43R2V
JLCPCB Part #
C4277559
Description
-55℃~+155℃ 200mW 43.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS