ERJP03F43R0V
MFR.Part #
ERJP03F43R0V
JLCPCB Part #
C543216
Description
-55℃~+155℃ 200mW 43Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS