ERJP03F4302V
MFR.Part #
ERJP03F4302V
JLCPCB Part #
C543270
Description
-55℃~+155℃ 200V 200mW 43kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS