ERJP03F4301V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJP03F4301V
JLCPCB Part #
C543252
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 200mW 4.3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS