ERJP03F3902V
MFR.Part #
ERJP03F3902V
JLCPCB Part #
C543269
Description
-55℃~+155℃ 200mW 39kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS