ERJP03F33R0V
MFR.Part #
ERJP03F33R0V
JLCPCB Part #
C427293
Description
-55℃~+155℃ 200mW 33Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS