ERJ-P03F3090V
MFR.Part #
ERJ-P03F3090V
JLCPCB Part #
C4009587
Description
-55℃~+155℃ 200mW 309Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS