ERJP03F3002V
MFR.Part #
ERJP03F3002V
JLCPCB Part #
C543267
Description
-55℃~+155℃ 200mW 30kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS