ERJP03F27R0V
MFR.Part #
ERJP03F27R0V
JLCPCB Part #
C543212
Description
-55℃~+155℃ 200V 200mW 27Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS