ERJ-P03F2743V
MFR.Part #
ERJ-P03F2743V
JLCPCB Part #
C4059734
Description
-55℃~+155℃ 200mW 274kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS