ERJP03F2701V
MFR.Part #
ERJP03F2701V
JLCPCB Part #
C543248
Description
-55℃~+155℃ 2.7kΩ 200mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS