ERJP03F26R1V
MFR.Part #
ERJP03F26R1V
JLCPCB Part #
C2123106
Description
-55℃~+155℃ 200mW 26.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS