ERJP03F2550V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJP03F2550V
JLCPCB Part #
C2123151
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 200V 200mW 255Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS