ERJP03F2402V
MFR.Part #
ERJP03F2402V
JLCPCB Part #
C543265
Description
-55℃~+155℃ 200mW 24kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS