ERJP03F2202V
MFR.Part #
ERJP03F2202V
JLCPCB Part #
C441868
Description
-55℃~+155℃ 200V 200mW 22kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS