ERJP03F2201V
MFR.Part #
ERJP03F2201V
JLCPCB Part #
C427304
Description
-55℃~+155℃ 2.2kΩ 200V 200mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS