ERJP03F2200V
MFR.Part #
ERJP03F2200V
JLCPCB Part #
C427298
Description
-55℃~+155℃ 150V 200mW 220Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS