ERJ-P03F21R5V
MFR.Part #
ERJ-P03F21R5V
JLCPCB Part #
C3960647
Description
-55℃~+155℃ 200mW 21.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS