ERJ-P03F2150V
MFR.Part #
ERJ-P03F2150V
JLCPCB Part #
C4303352
Description
-55℃~+155℃ 200mW 215Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS