ERJP03F2053V
MFR.Part #
ERJP03F2053V
JLCPCB Part #
C2123174
Description
-55℃~+155℃ 200mW 205kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS