ERJP03F1961V
MFR.Part #
ERJP03F1961V
JLCPCB Part #
C2123217
Description
-55℃~+155℃ 1.96kΩ 200mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS