ERJ-P03F17R4V
MFR.Part #
ERJ-P03F17R4V
JLCPCB Part #
C3918560
Description
-55℃~+155℃ 17.4Ω 200mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS