ERJ-P03F16R5V
MFR.Part #
ERJ-P03F16R5V
JLCPCB Part #
C4301568
Description
-55℃~+155℃ 16.5Ω 200mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS