ERJP03F16R2V
MFR.Part #
ERJP03F16R2V
JLCPCB Part #
C2123573
Description
-55℃~+155℃ 16.2Ω 200mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS