ERJ-P03F1621V
MFR.Part #
ERJ-P03F1621V
JLCPCB Part #
C4311149
Description
-55℃~+155℃ 1.62kΩ 200mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS