ERJP03F15R4V
MFR.Part #
ERJP03F15R4V
JLCPCB Part #
C2123467
Description
-55℃~+155℃ 15.4Ω 200mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS