ERJP03F15R0V
MFR.Part #
ERJP03F15R0V
JLCPCB Part #
C543207
Description
-55℃~+155℃ 15Ω 200mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS