ERJP03F1501V
MFR.Part #
ERJP03F1501V
JLCPCB Part #
C543243
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 200mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS