ERJP03F13R7V
MFR.Part #
ERJP03F13R7V
JLCPCB Part #
C2123254
Description
-55℃~+155℃ 13.7Ω 200mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS