ERJ-P03F1373V
MFR.Part #
ERJ-P03F1373V
JLCPCB Part #
C4008059
Description
-55℃~+155℃ 137kΩ 200mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS