ERJ-P03F1330V
MFR.Part #
ERJ-P03F1330V
JLCPCB Part #
C4100351
Description
-55℃~+155℃ 133Ω 200mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS