ERJP03F12R4V
MFR.Part #
ERJP03F12R4V
JLCPCB Part #
C2125037
Description
-55℃~+155℃ 12.4Ω 200V 200mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS