ERJ-P03F1270V
MFR.Part #
ERJ-P03F1270V
JLCPCB Part #
C4182921
Description
-55℃~+155℃ 127Ω 200mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS