ERJ-P03F1211V
MFR.Part #
ERJ-P03F1211V
JLCPCB Part #
C4184653
Description
-55℃~+155℃ 1.21kΩ 200mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS