ERJP03F1100V
MFR.Part #
ERJP03F1100V
JLCPCB Part #
C543222
Description
-55℃~+155℃ 110Ω 200mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS