ERJP03F1053V
MFR.Part #
ERJP03F1053V
JLCPCB Part #
C2122017
Description
-55℃~+155℃ 105kΩ 200mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS