ERJP03F1001V
MFR.Part #
ERJP03F1001V
JLCPCB Part #
C427303
Description
-55℃~+155℃ 1kΩ 200V 200mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS