ERJ-P03D9533V
MFR.Part #
ERJ-P03D9533V
JLCPCB Part #
C3935737
Description
-55℃~+155℃ 200mW 953kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS