ERJ-P03D7680V
MFR.Part #
ERJ-P03D7680V
JLCPCB Part #
C4084699
Description
-55℃~+155℃ 200mW 768Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS