ERJ-P03D7323V
MFR.Part #
ERJ-P03D7323V
JLCPCB Part #
C3979854
Description
-55℃~+155℃ 200mW 732kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS